Ügyféltanácsadó - Energiaszolgáltató (m/w/d)

Careers

Folyamatos sikeres növekedésünknek köszönhetően ismét német nyelvtudással rendelkező ügyfél-tanácsadókat keresünk, akik segítenek kivételes vásárlói élményeket szerezni a világ legnagyobb és legismertebb, illetve legkülönbözőbb iparágakból érkező szolgáltatóinak ügyfelei számára. Pécsi irodánkban több mint 200 kolléga segít partnereinknek nap mint nap telefonon, chaten és e-mailen keresztül.

Barátságos és segítőkész csapatunkban az alábbi feladatokat fogod ellátni:

  • Ügyfeleink kérdéseit, megkereséseit telefonon keresztül válaszolod meg
  • Az ügyfélszolgálat fontos részeként tájékoztatást adsz a szerződésekről, a számlázási kérdésekről és a tarifalehetőségekről
  • Hozzáértő tanácsaidnak köszönhetően az ügyfelek kellő információval rendelkeznek a szolgáltatással kapcsolatban és  szerződésjavaslatokról értesülnek (Cross- und Upselling)
  • Gondosan dokumentálsz minden ügyféltranzakciót, valamint a törzsadatok változásait, a kedvezményeket vagy a tarifaváltozásokat az ügyfél által rendelkezésre állított rendszerekben

Téged keresünk, ha:

  • Pályaváltó vagy, esetleg már rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal vagy kereskedelmi végzettséggel
  • A csapatmunka és az ügyfélorientáltság nem idegen számodra
  • NÉMET nyelvtudással és kommunikációs készségekkel is rendelkezel
  • Magabiztosan bánsz a számítógéppel, és megbízható vagy az adatok kezelésében

Sokoldalúak vagyunk – számos iparágból érkeznek hozzánk kollégáink, így például a vendéglátás, kiskereskedelem, logisztika és szállítás, turizmus, gondozás, rendezvényszervezés, oktatás és még sok más területről is.

Juttatásaid:

  • Határozatlan szerződés: Kezdettől fogva!
  • Rugalmas munkaidő, illetve teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órától)

Egy jól ismert németországi energiaszolgáltató vállalat körülbelül 14 millió ügyfelének nyújtunk segítséget / elektromos áramért és földgázért felelős, valamint egyéb energetikai megoldásokért, a fotovoltaikus megoldástól az e-mobilitásig

  • Fix órabérek, juttatások (cafeteria, utazási hozzájárulás stb.) és teljesítményalapú bónusz elérhető
  • 2600 Ft-os bruttó órabérrel várunk, havi 50.000 Ft bónusszal kombinálva
  • Akár havi bruttó 500.000 Ft-ot is kereshetsz!
  • Néhány hét fizetett betanulással készítünk fel a későbbi önálló munkára
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőségek, trainingek
  • Nálunk a karriered lendületet vesz: Vezető pozícióink 90%-a belső előléptetés
  • Ezen kívül még csapatépítő események, céges rendezvények, illetve fitneszlehetőségek várnak Rád!
  • És még sok más!

Amennyiben egy új lehetőség után érdeklődsz, egy olyan munkáltatónál, aki valóban támogat Téged, akkor jelentkezz a +36 70 778 5 272 telefonszámon vagy e-mailben pecs@concentrix.de , vagy akár azonnal itt:

gyorsjelentkezés!

Rólunk:

Akár pályamódosító, akár kereskedelmi vagy egyéb végzettséggel rendelkező jelentkezőnk vagy, teljes munkaidőben, vagy diákként: - Nálunk a helyed!

Világszerte 280 000 munkatársunkkal arra szakosodtunk, hogy kivételes ügyfélélményeket teremtsünk, és a világ legnagyobb és legismertebb vállalatai számára elősegítsük a digitális átalakulást. Elkötelezettek vagyunk és lelkesedünk, sokszínű és szenvedélyes alkalmazottainkért világszerte. A különböző kultúrákat, személyiségeket és egyéniségeket szívesen látjuk, mert tudjuk, hogy minden különbség együtt erősebbé tesz bennünket. A Concentrix esélyegyenlőséget biztosító munkáltató, és tekintettel van a jelentkezők speciális igényeire, megváltozott munkaképességére, származásra, vallásra, nemre, korra, szexuális irányultságra, nemi identitásra vagy kifejezésmódra, illetve egyéb jellemzőkre. Hangsúlyozzuk mennyire fontosak kollégáink és a pozitív vállalati kultúrát, azáltal is, hogy számos kezdeményezéssel támogatjuk őket, mint például a fejlődési utak, a megfelelő szakmai támogatás, a coaching és mentori programok, a teljesítménybónusz, a barátok és kollégák globális hálózata és sok minden más!

#EMEACNX

#AGENTCNX